Херсонський державний університет пропонує різноманітний спектр тренінгів для саморозвитку

ХДУ, курси, тренінги, саморозвиток
Сучасний світ вимагає від нас постійного руху вперед, самовдосконалення та саморозвитку. Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями Херсонського державного університету допоможе всім охочим розвинути не лише професійні, а й особистісні скіли.

За минулий рік послугами Офісу доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями Херсонського державного університету скористалися та успішно пройшли курси понад 300 осіб.

Херсонський державний університет пропонує різноманітний спектр курсів та тренінгів для саморозвитку. Пройти навчання можуть не лише студенти, викладачі, співробітники університету, а мешканці міста. Адже цільовою аудиторією є цілеспрямовані люди, які прагнуть щоденно розвиватися, отримувати нові навички й вміння та рухатися в ногу з часом.

Головна перевага проходження курсів у ХДУ – можливість отримати послуги неформальної освіти високої якості у зручний для вас час! По завершенню навчання учасники отримують сертифікати.

Провідна фахівчиня Офісу, яка безпосередньо опікується роботою курсів, Олена Порхун зазначає, що заняття проводять висококваліфіковані викладачі Херсонського державного університету та практикуючі фахівці у кожній з представлених сфер. Вони використовують сучасні методи та інструменти роботи, надають авторські кейси, вдало поєднують теоретичну та практичну частини навчання, знаходять індивідуальний підхід до кожного.

Наразі в Офісі триває набір на навчання:

– курс «Практична психологія: емоційний інтелект». Даний курс допоможе краще пізнати себе та отримати гарну психологічну базу;

– тренінг «Універсальний масаж та оздоровчі технології». Він складається з теоретичної і практичної частин, слухачі знайомляться з ергономікою роботи та історією масажу, відпрацьовують техніки універсального загального масажу, лімфодренажного, антицелюлітного та масажу обличчя;

– авторський курс «Мистецтво візажу у сучасній культурі». Учасники знайомляться та опановують різні види та стилі макіяжу, вчаться правильно користуватися косметичними засобами та доглядати за собою;

– авторський курс «Програмування Python». Унікальність даного курсу у тому, що він розроблений практикуючим Senior Python Developer, компанії DataArt Дмитром Селіщевим та доцентками кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ Наталією Кушнір та Наталією Валько. У ході навчання учасники опанують ази програмування на Python та навіть спробують створити свої перші програми;

– мовні курси «Іноземні мови для всіх» (англійська, польська, німецька та французька мови).

Крім того, Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями пропонує курси з підготовки до ДПА та ЗНО (інтенсив та спецкласи). Заняття проводять досвідчені викладачі, котрі вже багато років працюють у Херсонському державному університеті.

Учасники курсів з підготовки до ЗНО мають можливість отримати додаткові бали для вступу до нашого освітнього закладу. У минулому році курси пройшли понад 100 осіб, всі вони успішно склали ЗНО та вступили до омріяних освітніх закладів.

Наразі триває набір на навчання та формуються групи учасників. Перші заняття стартують вже у вересні. Більш детально ознайомитися з тематикою курсів та їх вартістю можна за посиланням.

Контактна інформація: вул. Університетська, 27 (головний корпус ХДУ, І поверх, каб. 117); тел.: 067 131 76 41, 099 718 29 07.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів