Які обмеження можуть запровадити для невакцинованих українців?

обмеження, вакцинація, школи
Міністерство охорони здоров’я вже анонсувало, що при погіршенні епідеміологічної ситуації на дистанційну роботу перейдуть школи, в яких вакциновано менш ніж 80% вчителів.

На переконання голови комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації Михайла Радуцького, аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням.

“Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж вчитель. Ми не говоримо про обов'язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину вакцинуватись. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники. Тому тепер кожен вирішує сам – дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу”, - поділився Михайло Радуцький.

Пам’ятайте, що ВАКЦИНАЦІЯ - це найпотужніший інструмент боротьби з пандемією COVID-19!

Зараз в Україні отримати щеплення може кожен охочий. Переглянути адреси та графік роботи пунктів та центрів масової вакцинації, які працюють на Херсонщині, можете за посиланням.

Управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів