Вакцинація збереже життя

Україна, коронавірус, РДА
Від коронавірусу за літні місяці в Україні помирали лише невакциновані люди.Такі дані оприлюднили у Центрі громадського здоров'я МОЗ України.

«Якщо людина отримала дві дози вакцини, у неї набагато вищий шанс убезпечити себе від тяжкого перебігу захворюваності і не бути госпіталізованою з небезпечними для життя показниками», - стверджує завідувачка відділом епіднагляду ЦГЗ МОЗ України Оксана Кошалко.

Лікарі кажуть: вакцинація на сто відсотків не страхує від інфікування ковідом, однак надійно захищає від тяжкого перебігу хвороби та ризику смерті. За даними МОЗ, протягом червня-липня в Україні на коронавірус захворіли майже 50 тисяч українців. Із них лише 170 людей були щеплені однією або двома дозами протикороновірусної вакцини. Це всього 0,3% від загальної кількості хворих.

Статистика підтверджує: за два попередні літні місяці цього року від коронавірусу в Україні померли 2256 людей. Усі інфіковані пацієнти, котрі пішли з життя, були нещеплені. Тільки один з тих, хто помер, встиг отримати першу дозу препарату від коронавірусу, але не завершив курсу щеплення.

Отож даний випадок ще раз доводить, що не треба нехтувати вакцинацією. Тому запрошуємо з метою своєчасної турботи про своє здоров’я і самопочуття відвідати центри вакцинації за місцем проживання та зробити щеплення.

За матеріалами Скадовської РДА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів