На Херсонщині навчальний рік може початися дистанційно

навчальний рік, дистанційно
Значна частина шкіл Херсонщини з 1 вересня не зможе почати навчальний рік у звичному режимі - тільки дистанційно.

Річ у тім, що класи для учнів мають відкрити для дітей лише в тому разі, якщо вісімдесят відсотків педагогічних працівників вакциновані від коронавірусу. А менш як за місяць до старту занять щеплення зробила тільки половина з 38 тисяч учителів, наголошують в облдержадміністрації. До того ж у трьох великих територіальних громадах прийшли на вакцинацію від 11 до 15 відсотків педагогів, що значно менше, ніж у середньому по області.

На додачу кількість хворих на COVID-19 на Херсонщині під кінець літа почала стрімко зростати - виявився небезпечний штам "Дельта". І якщо темпи розповсюдження інфекції залишаться такими само високими, вже за кілька тижнів регіон вийде із "зеленої" зони і "пожовтіє".

А це означає, що карантинні обмеження, які діяли навесні, доведеться повернути - включно із переведенням навчальних закладів на дистанційну роботу. Тоді вже не буде мати значення, скільки вчителів отримали рятівну ін'єкцію...

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів