До Херсонського держуніверситету завітали представники Товариства "Знання" України

ХДУ, товариство, делегація
Сьогодні, 4 серпня, Херсонський державний університет відвідала делегація зі Всеукраїнської громадської організації Товариства «Знання» України.

До складу делегації увійшли – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь Кушерець та заступник голови правління Анатолій Мороз.

У ході робочого візиту гості поспілкувалися з ректором ХДУ Олександром Співаковським та проректорами. Представники двох освітніх установ обговорили спільні наукові проєкти, шляхи можливої співпраці щодо вдосконалення освітніх програм з фізики, астрономії та поділилися досвідом роботи.

Гостей зацікавила побудова системи освітнього процесу у нашому закладі, робота з навчальними платформами, забезпечення відкритого доступу до інфраструктури для людей з особливими потребами. А також філософія відкритості та студентоцентризму, які підтримує наш університет.

Також представники Всеукраїнської громадської організації Товариства «Знання» України ознайомилися з інфраструктурою Херсонського державного університету – Науковою бібліотекою, басейном, парковим містечком тощо.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів