На Херсонщині допомагають юним туристам

юні туристи, нам тут жити, гурток
Команда Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжує марафон добрих справ - туристичний гурток "Компас", що діє на базі КЗ "Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості" отримав обладнання, яке знадобиться для походів.

«Це дуже класно, що сьогодні нам є до кого звернутися по допомогу, що люди завжди готові відгукнутися і виконати наше прохання! Ми дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадію Лагуті за таку турботу», - завдячує директор КЗ "Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості" Інна Ковпей.

Зокрема, на прохання юних туристів представники Благодійного Фонду придбали та передали керівникам гуртка туристичний намет "Гавань +".

«Ми маємо зробити все можливе, аби наші діти розвивалися, аби вони відкривали для себе світ. Тож, як тільки отримуємо прохання щодо забезпечення їх необхідними речами – відгукуємося і забезпечуємо. Долучайтеся до добрих справ і ви!», - наголосив голова однойменної з Фондом «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів