На Херсонщині триває підготовка до нового навчально-виховного сезону

Любимівське ДНЗ, подарунки, НТЖ
Сьогодні представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ! та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути побували у Любимівському ДНЗ Нововоронцовської селищної територіальної громади з величезною кількістю приємних сюрпризів.

«Ви тільки подивіться на ці іграшки, їх так багато і вони таки різноманітні! Ми вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ! та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за такі чудові подарунки. Ми впевнені, що з новими іграшками дозвілля наших дітей буде насиченим та корисним», - говорить завідуюча Любимівського ДНЗ Світлана Амелівна.

Так, малеча отримала у подарунок скакалки, м’ячі, ляльки, машинки, пісочні набори та розвиваючі ігри. Зазначимо, що наразі у дитячому садку перебуває майже 50 дітей, віком від 2-х до 6-ти років.

«Дарувати радість дітям і бачити їх щасливі очі – найбільша винагорода для нашої команди. Ми прагнемо, аби наші діти були забезпечені усім необхідним та комфортно проводили свій час у навчально-виховних закладах. Тому ми продовжимо і надалі марафон наших добрих справ, спрямований на підтримку шкіл, дитячих садків, будинків культури тощо», - наголосив голова однойменної з Фондом «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій ЛАГУТА.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів