У Херсонському держуніверситеті підбивають попередні підсумки вступної кампанії

хроніки, ХДУ, ректор
Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський на своїй сторінці у Facebook поділився попередніми підсумками вступної компанії до Херсонського державного університету:

- Підбиваємо підсумки етапу прийому оригіналів документів від абітурієнтів, які рекомендовані на зарахування за державним замовленням на здобуття бакалаврської та магістерської освіти. Маємо 1058 нових студентів! З них 751 будуть навчатися на бакалавра, 307 - у магістратурі.

Звичайно, це не остаточний результат цьогорічної вступної кампанії, адже будуть ще зарахування на контракт, вступ за результатами другої та третьої хвиль, додаткова сесія ЄВІ для вступників до магістратури тощо.

Але в цілому тренди зрозумілі. Акцентую увагу на певних висновках з вступної кампанії:

- Попередній аналіз тенденцій вступної кампанії у розрізі України продемонстрував, що вподобання абітурієнтів зосереджені на закладах вищої освіти Києва, Львова, Харкова. На мою думку, з цим викликом регіональній вищій освіті Херсонський державний університет впорався! Ми є лідером у Херсонській області, за даними ЄДЕБО, по кількості поданих заяв вступників;

- стратегічна мета, яку ми перед собою ставили – залучення абітурієнтів з високими конкурсними балами, досягнута. В цілому по університету середній конкурсний бал вступників зріс на 3 пункти у порівнянні з минулим роком (зараз 168,9), що свідчить про довіру до рівня освіти, яку надає Херсонський державний університет. Орієнтуємося на якість, а ні на кількість. Зменшення контингенту – теж тренд. Це особливо важливо усвідомлювати у період, коли триває дискусія про необхідність об’єднання університетів у регіонах та створення потужного освітньо-наукового центру;

- осучаснення освітніх програм, наближення освіти до вимог ринку праці, студентоцентризм – це ті речі, над якими ми працювали останні півтора роки. Наражались на внутрішній спротив, але йшли й будемо йти вперед, щоб дати якісну освіту як дійсним, так і майбутнім студентам. Диплом Херсонського державного університету набирає ваги!

- кількість заяв у розрізі факультетів, зацікавленість бакалаврів та випускників минулих років продовжувати освіту в магістратурі свідчать про те, що ми впевнено тримаємо статус класичного університету, є серйозним науковим майданчиком для реалізації освітніх потреб жителів області. Факультети бізнесу й права, української й іноземної філології та журналістики, традиційно педагогічний факультет є лідерами по кількості поданих заяв вступників;

Дякую проректорам, деканам, працівникам приймальної комісії, всім, хто був залучений у процес в умовах літньої спеки та ажіотажу вступників, викликаному обмеженням прийому оригіналів у часі. Ми провели цей етап вступної кампанії на високому рівні! - підкреслив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів