У Скадовську створили ініціативну групу "Скадовськ без ковіду"

вакцинація, Скадовськ, дельфінарій
Днями у Скадовську створено ініціативну групу «Скадовськ без ковіду», яка поширює інформацію про кампанію вакцинації в районі.

Ініціативна група, за підтримки Скадовської РДА, стежить за організацією та перебігом профілактичних заходів у населених пунктах об’єднаних територіальних громад та спонукає людей невідкладно відвідати пункти щеплень та центри вакцинації.

Ці добрі наміри підтримують і скадовські підприємці. Зокрема, з метою заохочення широкої медичної профілактики керівництво популярного закладу дозвілля «Скадовський дельфінарій» прийняло рішення надати 20 сертифікатів для перегляду своєї вистави.

Спеціальні квитки отримають ті громадяни, що пройдуть щеплення у центрах вакцинації у Скадовську та Голій Пристані. Їх буде вручено кожному 500-му вакцинованому, який, до того ж, зможе запросити до дельфінарію ще й одного супутника з числа рідних, близьких та друзів.

За матеріалами Скадовської РДА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів