Приймальна комісія Херсонського держуніверситету розпочала прийом документів абітурієнтів

ХДУ, документи, вступ
З четверга, 28 липня приймальна комісія Херсонського державного університету розпочала прийом оригіналів документів від абітурієнтів.

На сайті Херсонського державного університету вже оприлюднені списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням. Тільки за перший день після оприлюднення рекомендацій вже остаточно визначилися з вибором ЗВО та надали перевагу Херсонському державному університету станом на вечір 28 липня майже 590 абітурієнтів (з них 344 - на бакалаврат, 238 - до магістратури).

«Прийом документів - це завжди ажіотаж!», - зазначає ректор ХДУ Олександр Співаковський і закликає абітурієнтів та їх батьків не хвилюватися!

«Шановні наші майбутні студенти, батьки! Ми розуміємо ваше хвилювання, раді, що обрали Херсонський державний університет! Запевняємо вас, всі встигнуть подати документи! Приймальна комісія працюватиме у суботу та неділю! У нас є час до 2 серпня включно!

Будь ласка, дослухайтеся до порад співробітників приймальної комісії, вони формують черговість по факультетах! Давайте дотримуватися соціальної дистанції, не наражати себе на небезпеку під час спеки!», – звертається ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Тож запрошуємо вас очікувати своєї черги в затишному парковому містечку, де вдосталь місць для відпочинку!

Для всіх бажаючих є свіжа водичка та охолоджувальна рамка. У приймальній комісії абітурієнтів просять не забувати про засоби індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції під час подачі документів!


Прийом заяв на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб від вступників, які беруть участь у конкурсному відборі, відбуватиметься з 9 серпня.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів