Херсонський держуніверситет увійшов до ТОП-100 найпопулярніших ЗВО України

ХДУ, топ-100, ЗВО
За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що оприлюднює рейтингові списки абітурієнтів, Херсонський державний університет став єдиним закладом вищої освіти Херсонщини, який потрапив до рейтингу, посівши 78 сходинку!

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» зазначає, що цьогоріч до ЗВО України подано понад 1 млн 700 тисяч заяв від вступників. У тому числі, 1 млн 200 тисяч заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для отримання кваліфікаційних рівнів бакалавра і медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання.

Дані оприлюднені на порталі Освіта.ua (100 українських вишів, найпопулярніших серед абітурієнтів – Освіта.UA (osvita.ua) за результатами аналізу заяв абітурієнтів на вступ, що опубліковує Єдина державна електронна база освіти.

Даний рейтинг чітко ілюструє уподобання молоді: як і минулоріч, лідерами є провідні ЗВО України – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка та Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

До того ж, рейтинг дає можливість відчути своє місце в освітньому просторі. Серед 51-го закладу вищої освіти (за виключенням трьох міст-лідерів) у Херсонського державного університету 39-те місце. Тобто, наш освітній заклад єдиний з області, хто взагалі представлений у ТОП-100 уподобань абітурієнтів. Це, беззаперечно, найкращий результат на Херсонщині!

Ректор ХДУ Олександр Співаковський висловлює вдячність усьому колективу університету за досягнутий результат та підняття іміджу освітнього закладу: «Для нас цей рейтинг – стимул для аналізу та зростання. Цей стимул – довіра до вищої освіти, яку можна отримати у Херсонському державному університеті».


Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів