У Скадовську городяни чистять своє місто

Скадовськ, очищення, міськрада
В цьому курортному сезоні до Скадовська чимало нарікань на відсутність чистоти і порядку на вулицях міста. Тому за очищення міста від бруду і сміття взялися самі городяни.

Зокрема, колектив Скадовського опорного закладу "Академічний ліцей" закликав долучитися до челенджу «Від чистих думок до чистого міста» усіх, кому не байдуже місто Скадовськ!

«Мета заходу - об'єднати людей, закоханих у рідне місто, хто не лише словами, а й власними вчинками прагне зробити нашу громаду чистою, затишною та комфортною для проживання й відпочинку!», - пояснила завдання акції директор Ліцею Анна СОЦЕНКО.

Шановні мешканці Скадовська! Просимо вас з любов‘ю та повагою ставитися до рідного міста, не влаштовувати стихійних сміттєзвалищ, прибирати біля своіх осель, об‘єднуватися навколо добрих справ і бути на позитиві!, - звертається до городян колектив опорного закладу "Академічний ліцей" Скадовської міської ради.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів