Молодь на Херсонщині не лише мріє і діє

молодь, тренери, програма
У Горностаївському музеї народної творчості та побуту побували тренери програми ІREX (Рада міжнародних наукових досягнень та обмінів) – таким чудовим відпочинком завершився перший день тренінгів «Всі різні – всі свої» у рамках програми «Мріємо та діємо» IREX.

Тренери проводять навчання ініціативної групи Молодіжної ради Горностаївської територіальної громади за проєктом «Драйвери медіа грамотності» – програма «Мріємо та діємо». А нещодавно ініціативна група з Горностаївки – драйвери – взяли участь у триденному тренінгу в Києві. Відтепер, вони готові нести світло критичного мислення в свої громади.

Нагадаємо, що Молодіжна рада Горностаївської територіальної громади виборола участь у проєкті, який передбачає створення багатофункціонального вільного молодіжного простору для забезпечення змістовного та якісного дозвілля молоді. Вільний молодіжний простір слугуватиме майданчиком для генерування ідей, об’єднання зусиль громадян для реалізації суспільно корисних ініціатив.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів