На території Генічеської ОТГ тривають роботи з ліквідації наслідків негоди

дощ, ліквідація, негода
Злива з грозою, що накрила Генічеську міську територіальну громаду 22 липня, стала причиною численних підтоплень: у багатьох селах розмито дороги, підтоплено вулиці, житлові будинки, господарські споруди та присадибні земельні ділянки.

Найбільше від рясного дощу постраждали села Щасливцеве та Петрівка, повідомляють на сайті Генічеської міської ради.

У населенних пунктах Генічеської міської територіальної громади тривають роботи з ліквідації наслідків зливи. Боротьбу з підтопленням ведуть комунальники, яким довелось в оперативному режимі звільняти від дощової води підтоплені будівлі та здійснювати розчищення доріг.

На місцях ліквідації підтоплень оперативно діють працівники комунальних служб, 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Херсонській області та Комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної водолазної служби Генічеської міської ради.

За допомогою техніки КП “Генічеське ВУВКГ” та КП “Комунсервіс” с.Щасливцеве, здійснюється робота щодо відкачування та відведення надлишків води з підтоплених територій.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів