Матч між ФК "Таврія" і ФК "Кристал" завершився нічиєю

Таврія, футбол, нічія
Як повідомляє офіційний сайт ФК «Таврія» Сімферополь, «Таврія» не змогла втримати перемогу у виїздному матчі проти «Кристалу».

У неділю, 25 липня, сімферопольська «Таврія» на виїзді розпочала новий сезон чемпіонату 2021/2022 матчем проти херсонського «Кристалу». Нажаль, кримчани не змогли втримати перемогу і завершили гру у нічию – 1:1.

Після першого тайму на табло «горіли» одні нулі. Хоча, сімферопольці мали стовідсоткові нагоди для взяття воріт. Свої шанси втратили нападники «Таврії» Бочак та Бойко. А після потужного пострілу Яцика, із-за меж штрафного майданчику (35 метрів), херсонців врятувала стійка воріт.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Підопічні Пучкова повністю контролювали гру, атакуючи раз за разом. У свою чергу футболісти «Кристалу» намагалися зловити гостей на контратаці. Все вирішилося на доданих, арбітром, хвилинах матчу. Спочатку відзначилися сімферопольці, завдяки влучному пострілу Барладима з пенальті. Але нажаль, херсонці тут же відігралися і звели поєдинок у нічию – 1:1.

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів