У Скадовській громаді "Наш Край" закликає владу організувати боротьбу з амброзією

Скадовськ, амброзія, Наш Край
Керівників Скадовської ОТГ закликають організувати суботник і викорчувати амброзію, адже грошей, зробити це централізовано комунальники не мають, - повідомила голова Скадовської районної організації ПП «Наш край» Людмила Козлова.

У бюджеті на 2021 рік КП «Очисні споруди» на прибирання місць загального користування, придбання матеріалів для встановлення дорожніх знаків, горизонтальної дорожньої розмітки, виготовлення та встановлення урн, матеріалів на послуги з монтажу та демонтажу новорічної ялинки та вуличних гірлянд, матеріалів для знищення карантинних рослин, матеріалів для прибирання місць загального користування та інших господарських товарів для проведення благоустрою міста передбачено 150 тисяч гривень. За даними фінансового відділу з цієї суми вже витрачено на ці цілі 149996.80 гривень.

Амброзією встелена вся територія Скадовської ОТГ, включаючи села Тарасівка, Олександрівка, Благодатненське. І якщо в самому центрі населених пунктів ще намагаються боротися, то вглиб вулиць, на пустирях, в парках, на пляжах і дорогах, амброзійні поля виросли в ріст людини. За кілька тижнів почнеться цвітіння цієї небезпечної рослини-алергену, яка вдарить по здоров»ю і місцевих мешканців, і курортників, які привозять в Скадовськ оздоровитися дітей з усієї України.

За створення безпечних умов проживання в межах ОТГ несе відповідальність, в першу чергу, мер та його команда. І на першому місці у них має бути життя й здоров’я кожного члена громади.

«Наш Край» Скадовщини готовий доєднатися до суботника з ліквідації карантинного бур’яну. А також закликає місцеву владу до початку осені закупити безпечний гербіцид, для превентивних заходів розростання амброзії.

Пресслужба ПП «НАШ КРАЙ»
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів