Херсонськi депутати затвердили Програму розвитку велосипедної інфраструктури

програма, депутати, велосипед
Розрахована вона на 2021-2023 роки. Загальний обсяг фінансування з місцевого бюджету – 15 млн 530 тис грн. Програма передбачає створення по всьому місту, у тому числі і в парках, мережі велодоріжок і велопарковок, повідомляє Херсонська міська рада.

Уже у 2021 році Програма передбачає розробку зміни до проєкту магістрального веломаршруту №1 “Таврійський” у частині просп. 200-річчя Херсона та вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії (3 км).

А також проведення робіт з влаштування рекреаційної велосипедної доріжки в парковій зоні Шевченківського парку під час його реконструкції.

Нагадаємо, що пocтiйнa кoмiciя з питaнь фiнaнciв, плaнувaння бюджeту, iнвecтицiй, peгулятopнoї пoлiтики тa coцiaльнo-eкoнoмiчнoгo poзвитку на чолі з головою комісії Андрієм Дмитрієвим пiдтpимaли вeлocипeдиcтiв і запропонували депутатам Херсонської міськради пiдтpимaти пpoєкт piшeння пpo poзвитoк вeлoiнфpacтpуктуpи міста.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів