Паркове містечко Херсонського державного університету змінюється щодня

парк, ХДУ, перетворення
Допоки у Херсонському державному університеті активно триває вступна кампанія, тут ще й піклуються про благоустрій паркової території вишу. Наразі активно тривають роботи щодо поліпшення паркової зони освітнього закладу.

Як доводить час, парк Херсонського державного університету стає все більш популярним місцем відпочинку не тільки серед студентів, викладачів та співробітників, а й серед пересічних херсонців.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський є ідейним натхненником та ініціатором усіх перетворень. Він упевнений, що інфраструктура освітнього закладу є невід’ємною частиною інфраструктури міста. Саме тому останні роки університет інвестує у паркове містечко тощо. А, головне, що все це у відкритому доступі для всіх містян, які залюбки відпочивають тут і влаштовують яскраві фотосесії.

Прогулюючись парковою територією університету, у спекотний час можна освіжитися під охолоджувальною рамкою, подихати свіжим повітрям, відпочити біля фонтану, зайнятися спортом на тренажерах або на майданчику для спорту, пограти з малечею на дитячому майданчику і відточити свої музичні здібності на фортепіано. До того ж, унікальність паркової зони ХДУ у тому, що тут можна у будь-який час підживити свої гаджети, адже на території є диво-дерево, створене із сонячних батарей. А вночі парк освітлюється та виблискує різноманітними кольорами гірлянд.

Проєктом осучаснення інфраструктури паркового містечка ХДУ опікується проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник. За його словами, на сьогоднішньому етапі вже встановлено 8 арок з декоративним оздобленням. Роботи виконуються силами співробітників університету. Проректор запевняє, що на цьому зміни не закінчуються і наразі триває не останній етап з благоустрою паркової зони вишу.

Пресцентр ХДУ


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів