Депутати Генічеської міської ради вимагають забезпечити безперебійне електропостачання курортних населених пунктів

депутати, Генічеськ, електропостачання
На засіданні Х сесії Генічеської міської ради VІIІ скликання, яке відбулося вчора 22 липня, депутати Генічеської міської ради звернулися до керівництва АТ «Херсонобленерго», Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо забезпечення безперебійного електропостачання.

Депутати повідомляють, що 18 та 19 липня 2021 року через незадовільну підготовку мереж електропостачання АТ «Херсонобленерго» до літнього оздоровчого періоду та практичну бездіяльність протягом двох діб, на території міста Генічеськ та курортних сіл Генічеська Гірка та Щасливцеве Генічеського району Херсонської області сталися масові відключення електричної енергії населенню, базам відпочинку та пансіонатам, внаслідок чого без стабільного електропостачання та питної води більше ніж на два дні залишилось майже 60 тисяч туристів та місцевого населення, що є вкрай неприпустимим, враховуючи спекотну погоду та розпал відпочинкового сезону на цій території.

Зазначена ситуація призвела до аварій на електропідстанціях закладів відпочинку, масового виходу з ладу побутового обладнання населення, соціальної напруги, що вилилось у перекриття дороги регіонального значення Херсон - Стрілкове обуреним населенням та масовий від’їзд відпочиваючих.

Депутати Генічеської міської ради VІIІ скликання звертаються з проханням відреагувати щодо недопущення в подальшому таких порушень та наполегливо просять вжити заходів по стабілізації напруги та забезпечення безперебійного електропостачання у зазначених населених пунктах.

Міська влада Генічеська підтримала відповідне звернення депутатів:© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів