В громаді на Херсонщині спортсменам готують подарунок

стадіон, подарунок, спортсмени
Унікальний для регіону проект реконструкції місцевого стадіону "Колос" започаткувала Іванівська територіальна громада. Замість поля з трибунами - сучасний спортивний комплекс на всі смаки, із максимумом послуг, повідомляє Голос України.

Звичайно, тут будуть і гарне поле, й трибуни на три сотні місць, але це - тільки частина багатообіцяючого задуму.

"До спортивного комплексу включений також ставок і парк, де облаштують майданчики для занять тенісом, баскетболом та волейболом. А надалі поруч плануємо звести й готель, у якому відпочиватимуть, зокрема, учасники турнірів обласного й національного рівня. Рівень спорткомплексу цілком дозволить їх приймати", - поділився планами голова Іванівської територіальної громади Віктор Дебелий.

Здійснення проекту реконструкції стадіону "Колос" у Іванівці розраховане на два роки. На першому етапі з державного бюджету виділили 13 мільйонів гривень на виконання робіт (чотири мільйони збираються освоїти вже до кінця поточного року), а територіальна громада оплатила проект та експертизу.

Потрібна ще така саме сума, і знову без допомоги Державного фонду реконструкції та розвитку не обійтися - самотужки громада настільки масштабного проекту "не потягне".


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів