"Наш Край" домігся вивезення отрутохімікатів з курортного Генічеського району

наш край, отрутохімікати, Генічеський район
«Наш Край» домігся вивезення отрутохімікатів з курортного Геніческого району, вже розпочалися перезавантаження перших 60 тонн, які найближчим часом поїдуть на утилізацію до Житомира. Про це повідомила голова фракції ПП «Наш Край» Генічеської районної ради Наталя Стегура.
Уже сьогодні до Житомира на утилізацію відправлять першу чергу хімзасобів, пообіцяв й голова Херсонської ОДА Сергій Козир під час робочої поїздки до Генічеського району. Ця інформація викладена на його ФБ-сторінці, - розповіла Наталя Стегура.
Під час робочої поїздки в Генічеський район голови Херсонської обласної організації ПП «НАШ КРАЙ» та голови фракції в Херсонській обласній раді Віталія Булюка я попросила його підставити плече на обласному рівні, розповіла депутат «Нашого Краю".
Сьогодні група керівників області побувала на майданчику між смт. Рикове та с. Рівне Генічеського району із розташованими на ньому 56 залізобетонними контейнерами з непридатними та забороненими до використання пестицидами - всього 160 тонн, з яких 60 тонн буде перезатарено, перевезено та утилізовано. По цьому питанню в області уже укладений договір і ведуться роботи.
«Звернення депутатів Генічеської районної ради щодо виділення коштів на ці цілі у дії! Це перший проєкт рішення, внесений мною як депутатом на розгляд районної ради та її органів, хоча з цього питання неодноразово зверталась як громадянин до Херсонської ОДА та займалась цим питанням разом з колегою депутатом – Володимиром Брагінцем», - розповіла депутат «Нашого краю» Наталя СТЕГУРА.

P.S. Всього на території Херсонської області потребує утилізації понад 1770 тонн отрути.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів