На Херсонщині відбувся шаховий турнір "Зірки на погонах"

шахи, турнір, Лагута
«20 липня – особливий день для нашої громади з 2003 року. Саме тоді ми започаткували традицію проводити змагання з шахів. І ми вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті, що підтримали нашу ініціативу та допомогли у проведенні цьогорічного турніру», - наголошують жителі смт Високопілля.

У Міжнародний день шахів у Високопільський ОТГ за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути відбувся шаховий турнір «Зірки на погонах».

Таку назву захід має недаремно, адже його учасниками є «люді у формі». Наприклад представники поліції, пожежно-рятувальної служби тощо.

За звання найкращого цього року боролися 7 учасників. Партії виявилися досить напруженими та довготривалими.

В результаті перемогу здобув переможець минулорічного турніру – капітан поліції Олександр Коновалов. Друге місце посів рятувальник Віктор Коча, а його колега Ігор Голуб став третім.

Призери турніру з шахів «Зірки на погонах» отримали медалі та цінні призи, а усі учасники – почесні дипломи. Організатори змагань діляться, на меті – провести такі ж заходи і в інших районах, аби потім кращі з кращих «людей у формі» могли позмагатися між собою.

Голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута підкреслює: «Такі турніри виховують дисципліну, спортивний дух і бажання перемагати. Тому наша команда і надалі підтримувати подібні ініціативи, аби громада Херсонщини розвивалася у різних напрямках».


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів