У Херсонському держуніверситеті відкрито нову спеціальність

ХДУ, спеціальність, компютерне моделювання
На факультеті комп’ютерних наук, фізики та математики Херсонського державного університету відкрили нову міждисциплінарну освітню програму «Комп’ютерне моделювання фізичних процесів».

У процесі навчання студенти мають оволодіти навичками розв’язування фізичних задач та моделювання різноманітних фізичних процесів із застосуванням сучасних комп’ютерних методів моделювання. А також розробляти та створювати сучасні моделі й системи управління побутовими процесами у рамках проєкту «Розумний дім» на основі модулів Arduino та Raspberry Pi із застосуванням сучасних мов функціонального та об’єктно-орієнтованого програмування R та Python.

Гарант освітньої програми – доктор технічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної фізики, професор кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Сергій Бабічев.

Після завершення навчання випускники можуть працювати вчителем фізики та астрономії або керівником гуртків та секцій технічної творчості. Крім того, працевлаштуватися в ІТ-компаніях: розробник програмного забезпечення для управління побутовими та технологічними процесами у рамках проєкту «Розумний дім» й державних та приватних малих підприємствах на посаді інженера з підготовки виробництва.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів