На Херсонщинi у Хрестiвськiй громадi з'явилася сучасна перукарня

Хвостов, громада, перукарня
На Херсонщині запрацював БО «Благодійний фонд Володимира Хвостова», який розпочав свою діяльність з добрих справ у Хрестівській громаді.

Завдяки ініціативі Благодійної організації «Благодійний фонд Володимира Хвостова» у Хрестівці проведено фестиваль «Купальські чари». А у селі Долинське відкрилася перукарня з сучасним обладнанням, не гіршим ніж у міських салонах краси! Про це йдеться на сторінці «Агропродукт, ЛТД».

Працюватиме у салоні – перукар-стиліст з 12-ти річним стажем Оксана Романов, яка поділилася своїми секретами у роботі: «Для створення людині певного образу, спочатку треба зрозуміти її стиль життя, бажання, характер.

Аби стрижка підходила не просто до форми обличчя, а й підкреслювала індивідуальність, гармоніювала з нею. Все це потрібно враховувати, коли робиш зачіску».

Першим її відвідувачем став один з ініціаторів проєкту – заступник директора ТОВ «Торговий дом «Долинское» Володимир Білий, який переконаний, що цей соціальний об‘єкт буде користуватися попитом серед жителів всієї громади. Чоловічі та жіночі стрижки; Модні зачіски та укладки; Фарбування волосся; Згодом манікюр. Цей спектр послуг став доступним для всіх місцевих жителів.⠀

Як каже староста села Долинське Галина Штельмах, завдяки старань таких меценатів і виникає своя інфраструктура, а людям стає комфортно жити у своїй громаді. Її підтримали й ті, хто завітав на офіційне відкриття, зазначив, що тепер не потрібно їздити до міста, аби навести красу. За їх словами, Долинське все більше розбудовується та може скласти конкуренцію багатьом населеним пунктам.

Кожна така інвестиція – наш невеликий вклад у розвиток громад, каже Володимир Хвостов. «Зміни є, ми працюємо далі. І обертаючись, бачимо, що зробили чимало, порівняно з тим, що було до створення громади. На цьому не зупиняємося, у планах – реалізація нових інфраструктурних об‘єктів», - наголосив він.

Проєкт перукарні реалізовано за підтримки депутата Херсонської обласної ради Володимира Хвостова, ТОВ «Торговий дом «Долинское» та ГО «Долинська громада».

Анна ДМИТРІЄВНА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів