Як проходять тендери в Олешківській громаді

громада, Олешки, тендери
Розказав і показав депутат Олешківської міської ради Павло Потоцький на прикладі вмілих махінацій чиновників на тендерних закупівлях за кошти платників податків:

Ще 1 квітня 2021 року, виконавчий комітет Олешківської міської ради, оголосив тендер на капітальний ремонт нежитлової будівлі за адресою: с. Козачі Лагері, вул. Мічуріна. 85-а. Оголошена вартість цієї закупівлі становила 1 468 128 грн.

У тендерній процедурі взяло участь 6 учасників, але звісно перемогу одержало ТОВ ”Форвард білдерс” наближене до Олешківського міського голови. Як, я вже публікував раніше, це товариство зареєстровано в м. Балта, Балтського району Одеської області і очолює його Маринець Андрій Вікторович, а засновником цієї юридичної особи є Яцко Ярослав Васильович, давній знайомий нинішнього Олешківського міського голови, що проводив ремонт даху Костогризівської школи.

Повернемося до самого тендеру, ТОВ “Форвард білдерс” запропонувало відремонтувати нежитлове приміщення у Козачих Лагерях за суму 1 267 084,92 грн. Натомість у цих торгах двоє учасників запропонувало зробити той же ремонт значно дешевше – ФОП “Ходикін Микола Вікторович” за 1 128 396 грн, а ФОП “Тісовський Олександр Сергійович” за 1 128 397 грн.

Вас не дивує, те що переможцем тендеру стає не той учасник, який запропонував найменшу ціну, а той, пропозиція якого майже на 140 000 грн більше. Ось так визначаються переможці тендеру у Олешківській громаді.

Враховуючи це, на мою думку, щоб прибрати грабіжників та крадіїв міського бюджету, цим чиновникам потрібно почати з себе, бо якщо так витрачати бюджетні кошти, переплачуючи підрядникам, розвитку громади не буде ніколи, - переконаний Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів