З початку року херсонські аудитори вiдшкодували державi понад 30 мiльйонiв гривень

аудитори, відшкодування, втрати
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 30,8 млн грн за результатами ревізій у січні-червні 2021 року.

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано чотири фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень. Крім того, 6 об’єктів попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства загальну суму понад 7,8 млн грн.

За недотримання законодавства 33 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до дисциплінарної та 2 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності.

Матеріали 17 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. Порушено 5 кримінальних справ.

До суду пред’явлено позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 65,3 тис. грн.

За результатами проведених аудитів досягнуто економічного ефекту на загальну суму 8,8 млн грн.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів