На Херсонщині курортне місто долає наслідки підтоплення

курортне місто, Скадовськ, підтоплення
Micькa комiсiя з питань техногенно-екологічною безпеки та надзвичайних ситyацiй Скадовської мicької територiальнот громади провела засідання 14 липня.

Під час якої заслухали доповідь про наслiдки підтоплення на території міста-курорту.

Так, до диспетчерської комунального підприємства «Очисні споруди» надійшло 260 заяв від мешканців Скадовська, які постраждали від підтоплення. З них 56 будинків – у період з 7 по 14 липня 2021 року.

Станом на 14 липня пiдтоплено 12 житлових будинків.

Для подолання наслідків негоди залучили 3 приватні асенізаторські машини, ресурси районного сектору Головного управлiння Державної служби надзвичайних ситуацій України в Херсонський областi та КП «Очисні споруди». Станом на 14 липня дані роботи ще тривали.

За викачку та вивіз дощової води у районі підтоплених житлових будинків КП «Очисні споруди» отримало з бюджету громади 28194,0 тис.грн. На запобігання та ліквідацію наслiдкiв підтоплення міська рада вирішила направити ще 150 тисяч гривень з резервного фонду.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів