Офіс або коворкінг - куди вкласти гроші в 2021 році?

офіс, гроші, коворкінг
Гнучкий робочій простор отримав величезну популярність по всьому світу і показував стабільне зростання протягом останніх кількох років. А потім зі світом трапився Covid-19, який вніс свої корективи — офіси та коворкінги стали нікому непотрібними, тому що кожен створив робочий простір у себе вдома за всіма законами ковідних рекомендацій держави. Однак для бізнесу все ж коворкінг, він же гнучкий формат робочого простору, залишився актуальним і привабливим з точки зору прибутку.

Чи варто вкладати кошти в розвиток коворкінгу?

Гнучкий робочій простор, безумовно, буде актуальним, особливо коли віддалений формат співпраці став популярним як ніколи. Тому подібне вкладення — гарне рішення з точки зору окупності. Тим більше що продаж комерційної нерухомості в нашій країні здійснюється в належному обсязі — можна підібрати відповідне приміщення, обладнати його і запустити. На торговому майданчику SmartTender все набагато простіше — в форматі аукціону у кожного є можливість стати власником привабливого об'єкта онлайн. Це дозволяє формувати цілу мережу коворкінгів, причому без особистого відвідування бажаного міста. Кожен бізнес-проект розглядається індивідуально, але якщо всі організаційні процеси будуть налагоджені правильно, коворкінг стане прекрасним вкладенням грошей.

Q & A: що таке коворкінг та кому він потрібен

Коворкінг — робоче місце, в якому будь-яка людина або компанія може орендувати собі кімнату або стіл на день, тиждень, місяць. Наприклад, IT-фахівець може сьогодні працювати з дому, завтра — в кафе, післязавтра — в коворкінгу. Звичайно, як і багато інших нових явищ, коворкінг вперше з'явився в США і згодом дійшов до всіх країн. Його перевага — в тому, що можна реалізувати простір для будь-якого бюджету і в різному форматі:
  • додати тільки робочі місця;
  • оснастити спортивний зал;
  • зробити окремі кімнати для нарад;
  • додати місце для перекусу і кави.
Якщо раніше коворкінгом цікавилися окремі фахівці або невеликі компанії, які не можуть ще утримувати повноцінний офіс, то зараз навіть великий бізнес придивився до такого формату роботи. Наприклад, гіганти ринку перевели окремі напрямки компанії на удаленку і стали орендувати для своїх співробітників подібні робочі місця.

Звичайно, коворкінг — не дорівнює офіс, однак в умовах стрімких змін він став гарною альтернативою у випадках, коли бізнес не може виділити бюджет на утримання окремого приміщення.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів