Херсонські парки стануть комфортними

парки, комфортні, Дмитрієв
Так вирішили члени постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку під час засідання 13 липня.

Депутати розглядали не просто, так би мовити, план прибирання зон відпочинку Херсона. А саме комплексної реконструкції. Розпочнеться вона тоді, коли буде розроблена, представлена та затверджена концепція міських парків і скверів.

Першими на черзі мають стати парк «Херсонська фортеця» та ландшафтний парк у Таврійському мікрорайоні, який чекає свого часу вже немало часу.

- Концепція необхідна для того, аби парки стали комфортними для херсонців, щоб люди побачили – де там будуть знаходитись спортивні та ігрові майданчики, які заплановані зони відпочинку. Лише після затвердження концепції, будуть розробляти проєкт реконструкції. Сподіваюсь, що роботи у ландшафтному парку на Таврійському розпочнуться вже наступного року, – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Розглянули члени комісій й інші питання. Серед яких, наприклад, затвердили повернення 16,5 млн гривень для ремонту ліфтів у рамках програми, яка діє станом на сьогодні.

Для продовження ремонту дорожнього покриття та утримання доріг міста додатково передбачили 17 мільйонів гривень. Також у планах міста – придання трьох машин-пилососів для прибирання вулиць.

Також члени комісії проголосували за виділення 1 мільйону гривень для закупівлі програмного забезпечення в рамках програми «Безпечне місто».

Cepгiй ГEOPГIЄB
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів