На Херсонщині оголосили конкурс екологічних стартапів

екологічні стартапи, конкурс
Цього літа на базі Херсонського національного технічного університету за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) створили Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області.

І вже перший конкурс стартап-проєктів оголошено! Триватиме він з 1 липня до 30 вересня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Які проєкти можуть взяти участь? Вони мають бути спрямовані на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити АНКЕТУ.

На учасників конкурсу очікує ціла низка заходів і винагород. Так, півфіналісти зможуть навчатись у бізнес-академії з основ підприємництва, маркетингу, ділових комунікацій.

Також стартапери отримають можливість налагодити зв’язки з підприємцями Херсонської області, можливість представити свої стартапи на міжнародних майданчиках. А проєкти-переможці матимуть фінансову підтримку від Проєкту UNIDO/GEF.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів