У Херсонi створять Молодiжну раду

Херсон, міськрада, Рожков
На цьому, під час чергового засідання постійної комісії Херсонської міської ради з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою депутати розглянули низку соціальних питань, наголосив голова комісії Юрій Рожков.

Зокрема, на засіданні комісії, народні обранці підтримали ідею створення Молодіжної ради: - Ця рада буде займатись розвитком нашого міста та долучатись до роботи з депутатами. Без молоді не буде майбутнього у нашого міста! Також до нас звернулись велосипедисти, аби ми підтримали створення велосипедної інфраструктури у Херсоні. Депутати підтримали і питання виносяться на розгляд сесії, – зазначив голова комісії Юрій Рожков.

Також одним із головних питань, яке розглянули депутати – передача земельних ділянок біля багатоповерхових будинків створеним ОСББ. Бо наразі на цій землі можуть зводити тимчасові споруди, влаштовувати «наливайки», чим спричиняють незручності мешканцям. Депутати запропонували ОСББ вирішувати самим – чи брати на себе цю ділянку, чи ні. Так вони зможуть вирішувати, чи розміщувати там, наприклад, автостоянку.

Особливу увагу депутати приділили лікарні імені Лучанського. Дотних надходить багато звернень від жителів Дніпровського району міста стосовно стану прибудови - приймального відділення лікарні. Підрядник, на жаль, виконав роботи не дуже якісно і зараз там протікає дах. Спеціалісти вже виходили на об’єкт, склали відповідний акт. Підрядник погодився виправити наявні недоліки.

Члени комісії взяли ситуацію під власний контроль. Задля того, аби приймальне відділення працювало ефективно та максимально зручно для пацієнтів, а медики не втрачали дорогоцінний час для порятунку життів, там потрібно встановити необхідне обладнання. Вартість – 2 млн 400 тисяч. Ці кошти депутати «житлово-комунальної» комісії рекомендували віднайти із 10 мільйонів гривень, які пропонують виділити для фінансування діяльності КП «Парки Херсона».

За матеріалами Херсонської міської ради
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів