При Херсонській облраді хочуть створити новий дорадчий орган

облрада, дорадчий орган
Це буде Координаційна рада з питань місцевого самоврядування, яка стане консультативно-дорадчим органом і буде діяти при Херсонській обласній раді на громадських засадах.

До її складу, згідно проєкту рішення, мають увійти голова Херсонської обласної ради (він же буде головою Координаційної ради), його заступник, голови районних, міських, районних у м. Херсоні рад, селищні та сільські голови Херсонської області, представники Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України за їх згодою.

Збиратись новоутворена Рада має не рідше одного разу на півріччя.

Якщо стисло, то цей дорадчий орган буде усіляко налагоджувати діалог між органами місцевого самоврядування та іншими державними установами, обговорювати новели законодавства, сприяти узагальненню, поширенню кращих практик роботи з питань, що відносяться до компетенції місцевого самоврядування.

Її рішення можуть надсилатися для розгляду міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування. Але всі її рішення матимуть рекомендаційний характер.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів