На Херсонщині лісовому театру подарували обладнання

театр, Книга, подарунок
На початку липня до Херсона завітав фестиваль театрів «Молоко», який цьогоріч розширив географію з Одеси ще й на Миколаїв і Херсон.

Перед виставою «Майстер і Маргарита» Полтавського академічного музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя, з вітальним словом до глядачів звернувся директор Одеського культурного центру, засновник театрального фестивалю «Молоко» Михайло Журавель:

- Я не перестану зізнаватись у любові директору Херсонського театру Куліша та президенту фестивалю «Мельпомена Таврії» Олександру Книзі. Ваш колектив знають вже далеко за межами Херсона та України. Я розповів одним своїм знайомим про ваш унікальний лісовий театр. І вони сказали «Це хороші люди, їм треба допомогти». Тому передаю вам подарунок.

Після чого на сцену винесли дві немаленькі коробки. Як потім розповів Олександр Книга, там були ліхтарі для освітлення театру в Олешківському лісі.

Сергій ГЕОРГІЄВ
Фото автора
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів