У передмісті Херсона збудують новий дитячий садочок

Херсон, дитячий садочок, Рожков
З проханням вирішити проблему недостатньої кількості місць у дошкільних закладах селища, жителі Кіндійки звернулись до депутата Херсонської міської ради Юрія Рожкова.

На організованому зібранні громади зі старостою селища та освітямами місцевих закладів кіндійці поскаржились представнику міськради, що місць у яслах-садку № 51 для їх діток критично не вистачає. Тож, щоб влаштувати свою дитину, батьки змушені записуватись до черги за 2 роки, тобто чи не з її народження!

Звернення Юрія Рожкова до Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва було підтримано, тож до справи долучили міське управління освіти. Розрахунки фахівців підтвердили: у північно-східній частині передмістя Херсона необхідно збільшити кількість місць для виховання дітей.

Але зробити це планують не шляхом надбудови додаткового поверху 51 ясел-садка, у якому не передбачено технічно такого навантаження, а звівши новий заклад у зручному жвавому місці. Щоб і батькам комфортно було приводити малят, і до зупинки близько. Зрештою, обрали пустир біля загальноосвітньої школи № 18.

З проханням профінансувати експертизу та проєкт будівництва громада селища звернулась до народного депутата України Павла Павліша. Адже ця процедура - дороговартісна і є обов'язковою для співфінансування Державного фонду регіонального розвитку.

Після отримання вказаних документів і затвердження проєкту ДФРР, завдяки плідній роботі міської ради, обласної ради та депутатів Верховної ради, сподіваємось, черга у садочках селища зникне.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів