Викладачки Херсонського держуніверситету стали учасницями пілотного проєкту

ХДУ, пілотний проект, доценти
Доцентки кафедри української філології та журналістики Херсонського державного університету стали учасницями пілотної менторської програми для викладачів ЗВО «Новий інструмент – нові можливості: знайомимося з AltspaceVR».

Програму виробила ініційована команда проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Міністерство освіти і науки України розширює впровадження технологій в освітній процес через ініціювання різноманітних програм. Це стосується використання технології віртуальної реальності, що стає основним напрямом у всьому світі.

Нові горизонти сучасної освіти відкривали 5 менторок–тренерок IREX і 11 викладачок із закладів вищої освіти – учасниць пілотної програми, які успішно оволоділи навичками використання інноваційних освітніх інструментів. Серед них – завідувачка кафедри української філології та журналістики Світлана Климович, а також доцентки Світлана Мартос та Олена Карабута.

Як зазначила завідувачка кафедри української філології та журналістики Світлана Климович, віртуальну реальність учасниці переконливо наповнили медіаграмотністю, інтегрованою у викладання англійської мови та літератури, історії, журналістики, української мови та літератури, культури і навіть хімії та біохімії.

Протягом квітня-червня 2021 року викладачки відвідували тренінги та провели фінальні заходи: анонс навчальної дисципліни «Мовний портрет міста» від доцентки Світлани Мартос; інформаційна зона «Гендерні стереотипи» навчальної дисципліни «Гендерна лінгвістика» від доцентки Світлани Климович та презентація навчальної дисципліни «Мовний селфбрендинг сучасного фахівця» від доцентки Олени Карабути.

До проведення фінальних заходів були залучені здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей «Середня освіта (українська мова і література)» і «Філологія (українська мова та література)», здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Філологія (українська мова та література)», менторки й учасниці програми.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів