Херсонці перемогли на всеукраїнському зльоті юних природознавців

юні дослідники, херсонці
З 29 червня по 2 липня 2021 року команда здобувачів освіти Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради - абсолютні переможці Всеукраїнського турніру юних натуралістів за усебічної підтримки комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради взяли участь у Всеукраїнському зльоті юних дослідників-природознавців, що відбувся на базі Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Програма зльоту була насичена цікавими екскурсіями на агропідприємства та дослідницькі майданчики. Зокрема, команда відвідала Національний університет біоресурсів і природокористування України, познайомилась з особливостями конярства, побувала на експериментальних майданчиках садівництва та лабораторії грунтів. Дуже цікавої видалася екскурсія на провідну агрохімічну компанію "Сингента-Україна", де учасникам продемонстрували передові засоби підвищення біорозмаїття і зберігання родючості земель, принципово нове сільськогосподарське обладнання.

У рамках зльоту проведено конкурс наукових проєктів здобувачів освіти, за результатами якого Нікіта Зіборов, вихованець гуртка «Основи генетики» комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради під керівництвом Тетяни Мудрак, здобув диплом І ступеня.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів