На Херсонщині пенсіонери об'єднуються у клуби за інтересами

пенсіонери, обєднання, клуб
У селі Догмарівка Генічеської громади місцеві пенсіонерки відвідують жіночий клуб за інтересами “Надія”, який вони створили ще 4 роки тому. За цей час спільні інтереси в клубі настільки об’єднали жінок пенсійного віку, що вони вже не уявляють своє життя без посиденьок разом.

Наразі “Надію” систематично відвідують 10 пенсіонерок. Їх радо приймають у місцевому кафе “Берлога”, за що жінки щиро дякують завідувачці Яні Данієлян.

Час, проведений у клубі “Надія”, спливає дуже швидко. Бо його учасниці знаходять багато цікавих тем для спілкування, обговорюють останні події в політичному і культурному житті країни та громади.

Люблять жінки разом згадати свою молодість, перегорнути спільні сторінки життя, яке для багатьох догмарівців пов’язане з колишнім колгоспом імені Шевченко.

Але не тільки спогадами живе клуб “Надія”. Незважаючи на свій поважних вік, жінки можуть добре веселитися, співати та “віджигати” на танцполі.

Пенсіонерки разом проводять державні і особисті свята. Так, 4 липня, вони зібралися, щоб разом привітати Ніну Процько з народженням правнука.

Тож догмарівці з клубу “Надія” власним прикладом доводять, що життя прекрасне в любому віці. Треба лише залишити поза увагою різні негаразди та шукати в кожному прожитому дню тільки хороше.

А разом це робити набагато простіше…

Марина ОСЬМАК
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів