Студенти медичного факультету Херсонського держуніверситету успішно склали фаховий іспит

студенти, ХДУ, КРОК 1, медики
Інтегрований тестовий іспит «КРОК 1», який включав у себе 9 предметів, склали 72% студентів спеціальності «Медицина». Здобувачі набрали від 66 до 92% правильних відповідей. Іспит з англійської мови професійного спрямування склали 92,3% здобувачів, результати теж доволі високі.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський висловив слова подяки деканесі медичного факультету ХДУ Наталії Шахман, викладачці кафедри «Медицина» Мар’яні Мітяй та усьому колективу факультету:

«Саме завдяки студентам й професорсько-викладацькому колективу факультету можна сміливо стверджувати, що відкриття цього факультету було правильним рішенням. Освіта, яку здобувають на медфаці, високої якості, що підтверджено проходженням на гарному рівні тестових іспитів «КРОК 1».

Олександр Співаковський упевнений, що ті студенти, які не подолали прохідний бар’єр, зроблять це під час другої спроби. Щодо решти здобувачів, які успішно пройшли «КРОК 1», їх щиро привітали.

Пресцентр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів