Поїздка до унікального острову на Херсонщині

Джарилгач, туризм, екскурсія
На Херсонщині екскурсія на Джарилгач - популярний туристичний маршрут: година катером зі Скадовська і можна дістатись найбільшого незаселеного острова Чорного моря.

По кілька рейсів 2 катери роблять щоденно, говорить капітан пасажирського теплохода Анатолій Компаніченко: "Почали працювати з 4 травня, було кілька рейсів, десь із середини червня почали постійно працювати.

Щодо безпеки питань немає, судно укомплектоване всіма рятувальними засобами. У нас є перевірені 260 дорослих жилетів, 26 дитячих і 4 рятувальних плота на 65 місць. Судно кожен місяць перевіряється, зауважень великих ніколи не буває", - каже капітан.

Турист Валерій Бернадський у Скадовську відпочиває більше 20 років, любить бувати і на острові. Говорить, особливо круто проїхатися на катері для дітей – це красоти, їх називають українськими Мальдівами. Каже, для дітей це - просто чудо природи, краса, море…


За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів