У Херсонському держуніверситеті стартувала вступна кампанія-2021

ХДУ, кампанія, старт
Про роботу приймальної комісії Херсонського державного університету та основні дедлайни розповідає відповідальна секретарка приймальної комісії ХДУ Наталія Воропай.

«Приймальна комісія стартувала 1 липня і працюватиме до 30 серпня включно. З 14 по 23 липня розпочнеться подача електронних заяв та документів. Усі абітурієнти, окрім пільгових категорій, подають електронні заяви», – зазначила Наталія Воропай.

В електронному кабінеті вступника автоматично завантажуються результати ЗНО. Також абітурієнт додає сканкопії документів про освіту та фото.

28 липня в кабінетах вступників з’явиться повідомлення про рекомендацію до зарахування. До 2 серпня вступники мають подати до приймальної комісії Херсонського державного університету документи, а саме: оригінали та копії свідоцтва про закінчення навчання, результати ЗНО, копія паспорта та ідентифікаційного коду, 6 кольорових карток форматом 3*4, конверти та картонні папки для формування особової справи. Після виконання вимог до зарахування абітурієнт потрапляє до наказу про зарахування.

Абітурієнти зі спеціальними умовами вступу мають підстави для звільнення від складання ЗНО. Такі вступники складатимуть вступні екзамени на базі нашого університету. Пільги вносяться до реєстру ЄДЕБО. Абітурієнти мають надати всі підтверджуючі документи щодо пільг.

У приймальній комісії Херсонського державного університету з 1 липня працює консультаційний центр, який надає кваліфіковану допомогу для створення електронного кабінету. У подальшому продовжиться допомога щодо формування електронних заяв, але абітурієнт робить все самостійно. Співробітники приймальної комісії лише консультують, тому можна звертатися у зручний для вас час.


Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів