В Херсоні проводять тренінги для поліцейських з протидії домашньому насильству

Херсон, тренінги, поліція
За ініціативи Управління превентивної діяльності поліції області в Херсоні на базі сучасного тренінгового центру ГУНП розпочалася п’ятиденна програма семінарів-тренінгів для поліцейських із запобігання та протидії домашньому насильству.

Заняття проводяться для працівників сектору протидії домашньому насильству ГУНП, дільничних офіцерів, ювенальних поліцейських, працівників секторів реагування патрульної поліції з районів та представників служб, які опікуються питаннями надання допомоги жертвам домашнього насильства. Тобто для всіх працівників, які першими реагують на випадки домашнього насильства та діяльність яких спрямована на захист потерпілих.

Програма тренінгів включає в себе як теоретичну частину – спільне обговорення шляхів реагування на факти домашнього насильства, надання допомоги постраждалим, новели в законодавстві. Так і практичну частину – відпрацювання у спеціальній інтерактивній кімнаті алгоритму дій реагування на різні ситуації, які можуть виникати під час виїзду поліцейських на факти домашнього насильства, надання домедичної допомоги постраждалим.

На практичних заняттях поліцейські вчаться застосовувати основні нормативно-правові акти щодо запобігання та протидії домашньому насильству, а також інформування постраждалих осіб про права та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів