У Генічеському районі на Херсонщині врожай не поділили

Генічеськ, врожай, розслідування
Сектор дізнання Генічеського районного відділу поліції розслідує два кримінальні провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України «Самоправство» на сільськогосподарських полях.

З одного боку до поліції звернувся представник одного з товариств з обмеженою відповідальністю, з заявою що невстановлені особи у с. Стрілкове вчиняють самоправні дії щодо збору врожаю, який належить підприємству.

З іншої сторони представники іншого підприємства звернулись з заявою, що невстановлені особи у с. Стрілкове вчиняють самоправні дії та перешкоджають збору врожаю, який належить підприємству.

Як зазначає начальник Генічеського районного відділу поліції Сергій Балута, нині для об’єктивного та всебічного розслідування двох кримінальних проваджень працівники поліції провели огляд місця події, зафіксували кадастрові номери спірних земельних ділянок, допитали представників конфліктуючих сторін.

Зі спірних полів відібрали зразки зернових з метою проведення лабораторного дослідження та з’ясування сорту й періоду вегетації. Також до матеріалів кримінальних проваджень долучені витяги з реєстру речових прав, надіслані запити до Господарського суду Херсонського суду.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на спірні посіви. Слідство в даних кримінальних провадженнях триває.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів