На Херсонщині створять Центр олімпійських видів спорту

Херсонщина, проект, НТЖ
Днями на базі Новокаховської міської ради відбулася зустріч-нарада з представниками підрядних фірм, що виконуватимуть будівельні роботи з реалізації проекту Центр олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

У 2018 році виконавчий директор Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута спільно з представниками Новокаховської міської ради, президентом Федерацї плавання України Андрієм Власковим, першим віце-президент федерації Володимиром Шуміліним підписали угоди про співпрацю зі спорудження Центру олімпійських видів спорту.


«Без допомоги Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва ми б не змогли розпочати проектні роботи Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», - коментує секретар Новокаховської міськради (на момент підписання угоди) Олександр Лук’яненко.

1 мільйон 600 тисяч гривень - саме таку суму було виділено Благодійним Фондом "НАМ ТУТ ЖИТИ" на розробку проектної документації важливого для Херсонщини об’єкта.

Наразі з державного бюджету надійшли перші 100 млн. гривень на будівництво спорткомплексу. Планується, що Центр олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» буде введеним в експлуатацію протягом 2022-2023 років.

За матеріалами ТРК «Херсон Плюс»
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів