У Херсоні відкривається нова фотовиставка

Херсон, фотовиставка, Содель
Сьогодні, 6 липня о 17:30 в Urban CAD (вул. І.Кулика, 26) у Херсоні Український кризовий медіа-центр відкриє фотовиставку «Обличчя нових громад».

Високохудожні фото виконав відомий український фотограф Владислав Содель. На 55 світлинах зафіксовано буденні миттєвості людей, які живуть у громадах різних куточків України і власною щоденною працею змінюють їх на краще. Окремі фото розповідають про життя Станіславської громади Херсонської області.

У заході візьмуть участь представники Програми DOBRE, обласної та місцевої влади, Станіславської громади-партнера Програми USAID DOBRE. Виставка підготовлена в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Додаткова інформація для представників ЗМІ за телефоном: 0969364224 − Анна Нікуліна (координаторка з комунікацій програми DOBRE в південних регіонах України).
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів