Херсонським студентам-аграріям розповіли про можливості працевлаштування

Херсон, зустріч, аграрії
Аграрній галузі сьогодні не вистачає високопрофесійних молодих спеціалістів, а відтак необхідно починати впроваджувати отримані знання та навички на практиці вже під час навчання.

В ТОВ «Агропродукт, ЛТД» є всі можливості для продуктивної діяльності і кар’єрного росту як досвідчених професіоналів з великим стажем роботи, так і для молодих амбітних спеціалістів.

Мати сьогодні гідну роботу – добре, а ще й коли перше робоче місце надає одне з найбільших і найпередовіших на півдні країни підприємство – подвійний успіх. І на нього можуть розраховувати студенти 4 курсу ХДАЕУ - Херсонський державний аграрно-економічний університет.

Саме до них на зустріч завітав керівник «Агропродукт, ЛТД» Володимир Хвостов. Про це йдеться на офіційній сторінці ТОВ «Агропродукт, ЛТД» у Фейсбуці.

Зважаючи на швидкий розвиток, компанія робить ставку на молодих спеціалістів, які хочуть працювати і розвиватися в агробізнесі. Адже саме від цих фахівців та рівня їхнього професіоналізму залежить розвиток галузі АПК.

«Ми приділяємо велику увагу молодим фахівцям, які добре розуміються і швидко адаптуються до нових технологій та техніки, яку ми використовуємо на своєму підприємстві. Вважаю, що у кожного амбітного та ініціативного студента є великий шанс, приходьте на практику, подивитися на роботу нашого підприємства з середини і покажете себе. Або ви не схибите і підете далі, або отримаєте безцінний досвід», - наголосив Володимир Хвостов.

Під час зустрічі майбутні випускники мали змогу переконатися в тому, що: диплом гарантує роботу на посадах відповідних кваліфікації; молоді фахівці затребувані на ринку праці; аграрна освіта запорука добробуту.

Про можливість їх стажування, умови та перспективи подальшого працевлаштування розповіла присутнім hr-менеджер Анастасія Мардар'єва. За її словами, співпраця з «Агропродукт, ЛТД» – це привабливі умови для проходження практики та цікаві перспективи для студентів старших курсів.

Анна ДМИТРІЄВА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів