У Херсоні відкрились літні чергові дитячі садочки

Херсон, дитячі садочки, відпочинок
На літо чергові дитячі садки запрацювали у Херсоні. Цього року, як і завжди, відкрилось 8 дошкільних закладів: по два у кожному мікрорайоні міста. Зараз туди ходять 1 436 дітей.

"У нашому садочку є інклюзивна група з особливими освітніми потребами. Тому було вирішено, що наш садочок може охопити більше дітей в мікрорайоні. І вирішили, що наш садочок почергує цього року.

Харчуванням забезпечені у повному обсязі. Чотириразове харчування на оздоровчий період. Другий сніданок - фрукти або соки. Кожен день діти отримують рибу, молочну продукцію. З постачальниками у нас проблем нема", - каже директорка херсонського ясел-садка №7 Олена Бихалова.

Місяць перебування у цьому садку коштує 660 гривень. З них 40 відсотків оплачують батьки, 60 – міська рада, - розказала директорка. Поки діти граються, у харчоблоці готують обід: "У нас на обід розсольник, гречана каша, тефтелька з овочами та кисіль яблучний.А на полудник у нас сирна запіканка, чай", - каже кухарка Олена Рязанцева.

Олена Долга живе у Таврійському. Водить доньку у садочок №7 рік. "Із задоволенням іде дитина до садочку. Бачу по ній: їй все дуже подобається. Ніколи не голодна, їсть все, на скільки я знаю. Задоволені відношенням", - розказала Олена.

Усі садки чергують по черзі влітку. Це - садок №80 на Острові. Востаннє був черговим 2018 року. Сьогодні тут 135 дітей з 10 садків міста, - говорить директорка закладу Олена Швіндіна.

"Цього року у нас діти з Таврійського, з Шуменського мікрорайонів, з ХБК. Батьки обирали таким чином садочки, що хтось десь працює у цьому мікрорайоні, може бабуся живе поряд, щоб зранку привести дитину і ввечері забрати", - говорить Швіндіна.


За матеріалами Суспільний Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів