Херсонські студенти розробили калькулятор абітурієнта

студенти, абітурієнт, калькулятор
Студенти ІІ курсу факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Херсонського державного університету розробили калькулятор абітурієнта для спрощення процедури вибору вступника найбільш перспективної спеціальності. Сервіс було виготовлено на замовлення Приймальної комісії ХДУ.

У Херсонському державному університеті значна увага приділяється розширенню можливостей потенційних вступників нашого освітнього закладу. З цією метою фахівці університету створюють Viber-чати підтримки, Telegram-боти з відповідями на питання, які найчастіше хвилюють вступників, та надають всебічну підтримку абітурієнтам.

З виробничою необхідністю Приймальна комісія ХДУ звернулася до відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури з проханням розробки калькулятору абітурієнта. Сервіс відображає реальний конкурсний та мінімальний прохідний бал минулого року на бюджет.

Розрахунок відбувається за такими критеріями: результати ЗНО, творчого конкурсу (за необхідності), середнього балу документа про освіту та наявність регіонального галузевого або сільського коефіцієнтів.

Розробкою калькулятору займалися студенти ІІ курсу факультету комп'ютерних наук, фізики та математики Ігор Карпов та Михайло Новіков. Керівником та замовником зі сторони Приймальної комісії була керівниця відділу «Приймальна комісія» Надія Стародубець, а керівником розробки виступив керівник відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури Олександр Лемещук.

Калькулятор абітурієнта знаходиться у вільному доступі за посиланням: http://www.kspu.edu/Entrant/SelectionCommittee/Bachelors.aspx на сторінці приймальної комісії ХДУ.

Ознайомитися з Правилами прийому до Херсонського державного університету можна за посиланням: http://www.kspu.edu/Entrant/SelectionCommittee/RulesOfEntryToKSU.aspx

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів