На Херсонщині боряться з нелегальними перевезеннями пасажирiв

Херсонщина, перевезення, ОДА
Розпочався літній туристичний сезон і гостинна Херсонщина зустрічає туристів до курортних зон відпочинку. Але разом з цим з’являються перевізники, які здійснюють нелегальні пасажирські перевезення.

Вони наносять не лише фінансові збитки, а ще й абсолютно нехтують вимоги щодо безпечного перевезення пасажирів, а отже, кожного з нас, наших рідних і близьких. З нелегальними пасажирськими перевезеннями потрібно жорстоко боротися і компромісів у боротьбі бути не може.

Облдержадміністрація постійно консолідує зусилля з іншими гілками влади заради досягнення результату!

Так, розпорядженням голови облдержадміністрації створено робочу групу та вже кілька тижнів тривають перевірки щодо нелегальних пасажирських перевезень в області.

Співробітники управління транспорту та зв'язку ОДА разом з представниками управління Укртрансбезпеки та патрульної поліції щодня здійснюють рейди та перевіряють нелегалів.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Шибаєва в Херсонській області офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пасажирських перевезень має створити однакові конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності, забезпечити насамперед безпеку пасажироперевезень та якість послуг мешканцям області та гостям нашого регіону.

Досить багато суб'єктів цього не роблять і продовжують працювати без дозвільних документів.

Кожен повинен працювати у законному полі!

Тож рейди триватимуть та боротьба з нелегальними пасажирськими перевезеннями буде жорсткою.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів