У Херсоні відбулося свято у навчальному закладі, який виховує еліту Херсонщини

Херсон, свято, ХДУ
Відбулась церемонія вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті, - повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- На сцену кіноконцертної зали «Ювілейний» був запрошений разом із секретаркою Херсонської міської ради Галиною Луговою, бо саме рада та університет є співзасновниками ліцею, який у цьому році вже має 27-й випуск і є одним із кращих навчальних закладів області.

Той, хто не пам’ятає своєї історії, не має майбутнього. Згадав людину, яка завдяки своїй пасіонарності створила цей ліцей та подарувала вже не одному поколінню херсонців можливість вчитися у найкращих умовах та у найкращих вчителів. Зараз ліцей носить ім’я цієї людини - Олега Васильовича Мішукова та виховує еліту Херсонщини, наше майбутнє.

Маємо 172 чудових випускника, з яких 17 учнів нагороджені золотими медалями, 1 ліцеїстка - срібною. Ми дуже чекаємо випускників ліцею у Херсонському державному університеті! Про це сьогодні казали проректори та декани наших факультетів у своїх привітальних промовах. Це природньо, бо за стільки років ми стали єдиною родиною й хочемо для наших ліцеїстів тільки найкращого, а наш університет саме таким і є.

Так, я розумію, що не всіх випускників ми зможемо втримати. Але я точно знаю, що ліцеїсти завжди будуть гордістю Херсона, України, а хтось і за кордоном буде прославляти наш край.

Подякував батькам, вчителям за таких прекрасних випускників. Особисто привітав директорку ліцею Галина Бибик, до речі, випускницю нашого університету, яка впевнено утримує заклад у лідерах освітнього простору Херсонщини.

А ще, користуючись нагодою, привітав Наталю Журженко, яка теж була на святі і теж є нашою випускницею, із призначенням на посаду начальниці Управління освіти Херсонської міської ради.

Отже, ліцей та університет - найкращі! У нас найкращі випускники! Зі святом, ліцеїсти! Щасливої долі!, - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів