Сумнівні схеми чиновників Олешківської міської влади

Олешки, міська влада, Потоцький
Депутат Олешківської міської ради Павло Потоцький розкриває одну із сумнівних «схем», яку, на його думку, намагаються прокрутити чиновники Олешківської міської влади:

- Так 28 квітня 2021 року виконавчий комітет Олешківської міської ради оголосив тендерну процедуру на проведення капітального ремонту будівлі Олешківської міської ради за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 24, вартістю 884 тис 617 грн.

Для участі у тендерній процедурі свої заяви з пакетами документів, подало три учасника. Це приватне підприємство "АРС", ТОВ "Херсонський альянс будівництва" і ТОВ "Форвард білдерс".

Цікаво те, що два перших учасники не змогли отримати перемогу в тендері, хоча запропонували нижчу ціну. ПП"АРС" запропонувало зробити ремонт за 684 тис. 785 грн, ТОВ "Херсонський альянс будівництва" 785 тис грн, а наближений до голови Олешківської громади, учасник ТОВ "Форвард білдерс" запропонував найбільшу ціну - 790 000 грн, але все ж таки отримав перемогу.

В подальшому виконавчий комітет Олешківської міської ради все ж таки не пішов на порушення закону і оголосив тендерну процедуру з початку на ту саму суму 884 тис 617 грн.

Нагадаю, що переможець попередніх торгів це юридична особа, яка зареєстрована в м. Балта, Балтського району Одеської області і очолює яку Маринець Андрій Вікторович, пов'язана з Олешківським міським головою, тому, що одним із засновників цієї юридичної особи є Яцко Ярослав Васильович, давній знайомий Олешківського міського голови, що ремонтував Костогризівську школу без дозвільних документів і договорів (зверніть увагу на місце реєстрації цієї юридичної особи - м.Балту).

І ось знову починається цікаве. Після моєї публікації ТОВ "Форвард білдерс" вже не бере участі у повторному тендері на капітальний ремонт приміщення Олешківської міської ради, але на цей тендер подає пропозицію окрім ПП "АРС", ще один ФОП Босовик Тетяна Миколаївна.

Пропозиції учасників складають: ПП АРС - 684 785 грн., ФОП Босовик Т.М. - 790 000 грн.

У когось ще є сумніви хто переможе в тендерній процедурі хоча і запропонував вищу ціну? Особисто в мене не має. Бо ФОП Босовик Т.М. є улюбленцем Олешківської міської ради, оскільки запропонувавши найбільшу цінову пропозицію стала переможцем тендерної процедури на капітальний ремонт будівлі Підстепненської сілької ради. Оголошена вартість цього тендеру становила 442 625 грн.

ПП АРС запропонувало відремонтувати це приміщення за 284 356 грн, ФОП Курський Є.В. запропонував 392 000 грн, а ФОП Босовик Т.М. запропонувала 430 000 грн.

Ви уявіть собі, що переможцем тендеру визнають підприємця, який запропонував найбільшу ціну, яка більша на 150 000 грн від іншого учасника, який запропонував найменшу ціну.

Ви запитаєте чому так? Поясню, я недаремно писав вище про м. Балту Одеської області і прохав звернути на це увагу. Так от, перший підрядник який виграв тендерну процедуру з найвищою ціною і яка була відмінена чиновниками Олешківської міської ради, а саме - ТОВ "Форвард білдерс"
зареєстрована в м. Балта, Балтського району Одеської області. І хоча ФОП Босовик Т.М. зареєстрована в Чернівецькій області у м. Чернівці, але переможцем більшості тендерних процедур ця фізична особа-підприємець є у м. Балті Одеської області. Збіг обставин? Не думаю!!!

Тепер чекаємо кого ж нарешті визначать переможцем тендерної процедури на проведення капітального ремонту будівлі Олешківської міської ради за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 24, вартістю 884 тис 617 грн. ПП АРС яке запропонувало - 684 785 грн, чи ФОП Босовик Т.М. яка запропонувала - 790 000 грн, що є більшою на 100 000 грн.

Чекати залишилось не довго.., - переконаний Павло ПОТОЦЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів